Filmy a chemie

 

Filmy

Filmy Carestream Industrex s emulzní vrstvou vyráběnou technologií T-Grain patří mezi jedny z nejkvalitnějších filmů ve své kategorii. Vysoká stabilita emulzní vrstvy zaručuje kvalitu zobrazení, vysokou rozlišovací schopnost, odolnost vůči tvorbě závoje, elektrostatickému výboji a mechanickému poškození.

Adjustační formy

Non-interleaved/Neprokládané - bez prokladových papírů, celé balení ve světlotěsném , igelitovém sáčku.

ReadyPack II - jednotlivé listy filmů jsou baleny ve světlotěsných, vodě odolných, pružných baleních. Snadná otevíratelnost je zajištěna systémem ripstrip

Pb Contactpack - každý film je vložen mezi 2 zesilující Pb folie a to vše je zabaleno ve světlotěsném a vodě odolném, pružném balení. Opět otvírání ripstrip.

Duo ReadyPack - vždy 2 listy filmu jsou baleny ve světlotěsných, vodě odolných, pružných baleních. Snadná otevíratelnost je zajištěna systémem ripstrip. Vhodné pro dvoj snímky

Roll filmy:

NIF Bulk - rolový film je zabalen do papírovo-foliového-PE balení pro ochranu proti vlhkosti před vložením do krabice. (pro vkládání do kazet)

Ready Pack - film je v ochranném balení pro expozici bez zesilujících folií. Může být exponován z jakékoli strany bez odstraňování světlocitlivého obalu

Lead Pack - film je zabalen do ochranného prostředí s výdejním automatem s dobrou odolností proti vlhkým podmínkám. Role je obložena 2mi zesilujícími Pb foliemi z každé strany.

Zpracovatelské lázně

Zpracovatelské lázně Carestream Industrex vyráběné ve formě kapalných koncentrátů, v balení pro 20 lt. pracovního roztoku v provedení UNI. Jednoduchá příprava, odolné vůči vzdušné oxidaci, dlouhá životnost, vysoká stabilita.

UNI- provedení vývojky a ustalovače jak pro ruční tak i strojní zpracování.

Expoziční křivky filmů ke stažení

 

všechny výrobky Carestream Industrex jsou certifikované Certifikáty najdete zde: